مراسم افتتاحیه سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تیران

بسمه تعالی

سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تیران با اخذ مجوز از وزارت محترم کشور در مورخه 25/3/98 باحضور فرماندار محترم شهرستان،شهردار محترم شهر تیران،رئیس و اعضائ محترم شورای اسلامی شهر تیران و مسئولین محترم ادارات شهرستان با هدف ساماندهی برنامه ریزی و نظارت بر امور حمل و نقل درون شهری راه اندازی و تاسیس گردید.

در این جلسه آقای مهندس شکرزاده شهردار محترم تیران از نماینده شورای شهر در کمیته حمل و نقل آقای علی دادخواه بابت همه زحمات و همراهی ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورد و طی گزارش از روند تاسیس سازمان ابراز امیدواری کرد، که با شروع فعالیت سازمان بتوانیم نسبت به ساماندهی و نظارت برحمل و نقل عمومی، مدیریت و ساخت پایانه های درون شهری، برقراری حل و نقل عمومی با مینی بوس شهری و سایر ماموریت های محوله سازمان اقدام نمائیم.

ضمناً در این جلسه آقای مهرداد رحمتی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری تیران معرفی گردید.

شایان ذکر است آقای مهرداد رحمتی دارای مدرک کارشناسی در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری و در کارنامه خود مدیر عاملی سازمان های اتوبوسرانی نجف آباد و حمل و نقل همگانی شهر جدید بهارستان را دارد. 


h9.jpg
تعداد بازديد کنندگان:625