اقدام زیبای شهرداری تیران

مسافر نمی پذیریم.jpeg

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر تیران نصب بنر جهت حفظ سلامتی شهروندان و همچنین مسافرین محترم  برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در چهار وردی شهر تیران انجام شد
شهردار تیران در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تقدیر از همکاری مردم فهیم شهر تیران و شهرستان در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد:

 شهرداری و شورای اسلامی شهر تیران شهروندان عزیز را به مشارکت همه جانبه در مقابله با ویروس کرونا و انجام کارهای پیشگیرانه برای مبتلا نشدن مردم عزیز شهرستان به این بیماری دعوت می کند.

 حسن شفیعی ضمن تشکر از کسبه ای که مسائل بهداشتی را رعایت می کنند و درخواست همکاری بیشتر در این زمینه به دلیل ارتباط مستقیم با مردم، گفت: 
 شهرداری تیران با تمام توان تلاش خود را برای ضد عفونی کردن سطح شهر انجام می دهد و با دستور دادستانی و فرمانداری مغازه افرادی که در مقابل ضدعفونی کردن معابر و پیاده روها و  قانون سد معبر خلل ایجاد کنند پلمپ خواهد شد.
 وی با بیان اینکه ایرانیان در موارد مختلف حس هم نوع دوستی خود را به منأسه ظهور گذاشته اند، تصریح کرد:

 مقابله و پشیگیری از شیوع ویروس کرونا هم دلی و حس هم نوع دوستی قوی مردم و همکاری در زمینه رعایت مسائل بهداشتی را می طلبد.

 شهردار تیران ضمن تاکید بر اهمیت مواظبت از جان هم نوعان، یادآور شد: 

 مردم عزیز شهرستان با رعایت مسائل بهداشتی و نکات بیان شده توسط مسوولان، دید و بازدید در عید نوروز را به تعویق انداخته و تا اطلاع ثانوی از طریق شبکه های اجتماعی با یکدیگر در ارتباط باشند تا شاهد شیوع ویروس از این طریق نباشیم.

 شفیعی با آرزوی سالی خوش برای همه مردم عزیز شهرستان تیران و کرون، گفت: 

 هم وطن عزیز برای حفظ سلامتی شما در ایام پیش رو سفر نمی رویم، مسافر نمی پذیریم تا شاهد عبور از بحران و بازگشت به روال عادی زندگی باشیم.

 وی با اشاره به تاثیرات روانی انتشار شایعات در بین مردم و فضای مجازی، خاطرنشان کرد: 

 از مردم عزیز درخواست می کنم شایعات را بدون تحقیق باور نکنند چرا که شهرداری و شورای اسلامی شهر تیران نظارت دقیق و همه جانبه ای در مورد مسائل شهر به ویژه در مورد دفن اموات دارد و تا کنون هیچ مورد دفن فرد مبتلا شده به کرونا در شهر را نداشته ایم.