امور خدمات شهری

مسئول امور خدمات شهری

محسن دلکرمی

مدرک تحصیلی:

کارشناس ارشد مدیریت جغرافیا و برنامه ریزی شهری

تلفن تماس : 209


delkarami.JPG

·        شرح وظایف مسئول خدمات شهری (امور شهر)

·        اجرای دقیق آیین نامه ها، دستورالعمل ها، بخشنامه ها و ضوابط مربوطه.

·        کنترل مستمر نظافت سطح محدوده منطقه و پیگیری رفع مسایل و مشکلات مربوطه.

·        رسیدگی و پیگیری به شکایات مردمی و سازمان ها و پیگیری گزارشات ارتباطات مردمی  137 شهرداری در ارتباط با وظایف و ارسال پاسخ مناسب.

·        پیگیری موارد آب گرفتگی و رفع مشکل و پیگیری انتخاب پیمانکار جهت لایروبی کانال های روبسته و روباز و جداول روبسته و  روباز و حفر چاه و لایروبی آن و حمل ضایعات به خارج از شهر.

·        تنظیم کشیشک بارندگی با هماهنگی رئیس اداره خدمات شهری و حضور مستمر در ایام بارندگی و برف روبی و رفع مشکل آب گرفتگی معابر و منازل در سطح منطقه و همکاری و حضور دائم در حوادث غیر مترقبه.

·        تسطیح و پاکسازی زمین های باز و رفع خطر از بناهای در حال ریزش و جلوگیری از تخلیه ضایعات ساختمانی در معابر و حاشیه کمربندی ها و زمین های باز و هدایت رانندگان بطرف مکان تخلیه ضایعات و تخریب بناهای مورد مسیر و حمل ضایعات آن به محل دفع ضایعات.

·        پیگیری زیباسازی و رنگ آمیزی تک لبه ها و نیوجرسی ها، اسباب بازی ها، پل های هوایی عابر پیاده، سایبان ایستگاه های اتوبوس، سطل های زباله، صندلی، تیر برق و تابلو، جعبه کنتور، نرده ها، وسایل ورزشی، دیوارها و رفع نازیبایی ها در سطح محدوده منطقه.

·        نظارت لازم در خصوص جوشکاری و ساخت انواع قطعات فلزی و تعمیر اسباب بازی و وسایل ورزشی و برشکاری و ساخت پل فلزی و درب و دریچه فلزی و کشویی و آشغالگیر در ورودی کانالهای روبسته.

·        همکاری در امر نامگذاری بولوار ها، خیابانها، میادین، کوچه ها و فازبرداری آنها و نصب تابلوهای معابر و پلاک کوبی کلیه اماکن سطح منطقه و جمع آوری تابلوهای فرسوده.

·        همکاری لازم در جهت ساماندهی غرفه های فروش میوه، غرفه های گل و نهال، غرفه های ماهی گلی و کیوسک های مطبوعاتی و تنقلات با سازمان ساماندهی میادین و مشاغل.

·        صدور اخطاریه لازم به شهروندانی که برخی از قوانین و ضوابط شهرداری را رعایت و پیگیری از طریق کارشناس حقوقی منطقه.

·          پیگیری در خصوص تهیه انواع قطعات بتونی ( انواع دال های بتونی، تک لبه، کانیوا، سری چاه، دوس و غیره ) جهت نصب در مکان های مورد نیاز منطقه. اقدام لازم به منظور جمع آوری صندوق های صدقات، کیوسک، سایبان، پلاکارد، داربست فلزی بدون مجوز.

·        کنترل مجوز حفاری های صادر شده در سطح منطقه و پیگیری تعمیر و مرمت حفاری ها.

·        انجام سایر امور محوله از سوی مقام مافوق در چهارچوب وظایف.


تعداد بازديد کنندگان:642